banner123

Yalovaspor 4 yada 5 Transfer Yapacak

2018-2019 sezonunda Süper Amatör Kümede şampiyonluğu kovalayacak olan Yalovaspor 4 yada 5 transfer daha yapacak. İç transferi noktalayan Yeşil Kırmızılılar 2’si yabancı olmak üzere kadrosunu yeni yabancı isimlerle güçlendirecek.

Yalovaspor 4 yada 5 Transfer Yapacak

İç transferde teknik patron İlkay Margılıçlı’nın verdiği rapor doğrultusunda birçok oyuncusuyla anlaşan Yalovaspor kemik kadrosunu korumuştu. Şampiyonluk mücadelesi verecek Yeşil Kırmızılılar 4 yada 5 transfer daha yaparak kadrosunu oluşturacak.

Transfer raporuna göre hareket edeceklerini belirten Yalovaspor Başkanı Onay Tuna, “Yeni sezonda hem şampiyonluk kazanacak hem de Bölgesel Amatör Ligi’ne yükselecek kadroyu oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İç transferde geçen sezonki kemik kadroyu büyük ölçüde koruduk. Dış transferde de görüşmelerimiz devam ediyor. 4 ya da 5 oyuncu alacağız. Bu oyunculardan 2’si yabancı olacak. Kaliteli ve Yalovaspor’a yakışan transferlerimizle yeni sezona girip, ipi göğüslemeyi hedefliyoruz. En geç Ağustos ayına kadar dış transferi tamamlayacağız. Taraftarımıza artık eski günlere geri dönüşün ilk sinyali olan Bölgesel Amatör Ligi’ne yükselmek istiyoruz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla bu anlamda sürekli istişare yapıyoruz” dedi.

YORUM EKLE