Yalovaspor Uşak için hazırlıklarını sürdürüyor

7-10 Haziran 2012 tarihlerinde Uşak’ta mücadele edecek Yalovaspor U-16 takımı hazırlıklarını sürdürüyor.

 Yalovaspor Uşak için hazırlıklarını sürdürüyor

Yalova’da şampiyonluğunu ilan eden Yeşil Kırmızılı ekip Türkiye Şampiyonası öncesinde Amerika’dan gelerek Türkiye’de kamp yapan New Jersey takımıyla bir de hazırlık müsabakası oynadı.

Yalovaspor U-16 Takımının hazır görüntü verdiği ve rakibine göre üstün oynadığı müsabaka sonrasında umutlarımız yeşerdi.

Yeşil Kırmızılı ekip Uşak’ta ki mücadelesinde 2 İstanbul takımı, 2 İzmir ve 1 tane de Manisa takımı ile gruptan çıkma şansı arayacak. 2011 - 2012 Sezonu U 16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları 56 ilden 95 takımın katılımı ile gerçekleştirilecek.

Birinci Kademe Müsabakaları tarafsız grup merkezlerinde 6’şar takımlı 15 ve 5 takımlı 1 grupta olmak üzere toplam 16 grupta ekte belirtilen tarihlerde oynanacaktır.

-İkinci Kademe müsabakaları, Birinci Kademede grup birincisi olan 16 takımın katılımıyla 4 grupta yapılacaktır. Final müsabakaları ise İkinci Kademede grup birincisi olan 4 takımın katılımıyla eleme usulü yapılacaktır.

Yalovaspor U-16 Ligi finalinde Acarspor’u 1-0 mağlup ederek Yalova şampiyonu olmuş ilimizi U-16 Türkiye Şampiyonasında temsil etme hakkı kazanmıştı. 

YORUM EKLE