Yalovaspor’da A takım seçmeleri bugün

2012-2013 sezonunda Süper Amatör Kümede mücadele edecek Yalovaspor’da kadrosunu güçlendirmek adına yapacağı A takım futbolcu seçmeleri bugün ve yarın olmak üzere 2 gün boyunca sürecek.

 Yalovaspor’da A takım seçmeleri bugün

 50. yaşını kutlayan ve sezona güçlü bir kadro ile girmek isteyen Yalovaspor yapacağı A takım futbolcu seçmeleri ile kadrosunu güçlendirmek istiyor.

17-18 Temmuz 2012 tarihleri arasında yapılacak olan seçmelere yaklaşık 70 civarında sporcunun katılması bekleniyor.

Seçmelere büyük ilgi olduğunu ve birçok ilden futbolcuların başvuru yaptığını dile getiren Yalovaspor Genel Koordinatörü Kartal Tekin, “A Takım Oyuncu Keşfetme ve Tanıma Programımız bugün start alıyor. 2 gün sürecek olan seçmelere ilimizden ve Yalova dışından çok sayıda başvuru aldık. En fazla ilgiyi il dışından görüyoruz. Yaklaşık olarak 70 civarında sporcunun seçmelerimize katılmasını ve teknik heyetin gözüne girmek için yoğun çaba sarf etmelerini bekliyoruz. Saat 14:00’da kayıt çalışmalarımız başlayacak. Şehir dışından gelen futbolcular için tesislerimizin kapılarını açtık. Bugün akşam saatlerinde hafif bir antrenman yaparak sporcularımızı tanıma fırsatı bulacağız. İl dışından gelen sporcularımıza Yalova’yı tanımasına yönelik bir program uygulayarak Yürüyen Köşk ve Termal gezisi düzenleyeceğiz. 18 Temmuz sabahı yine kulüp binasında yapılacak olan kahvaltıdan sonra çift kale müsabaka ile tüm oyuncuları sahada görme fırsatı bulacağız. Müsabakaları ve çalışmaları kamera ile kayıt edeceğiz. Son aşamada değerlendirme yapacak ve resmi sitemizden Yalovaspor A Takımı için davet edeceğimiz oyuncuları açıklayacağız. Hem kulübümüz hem de futbolcular adına bu seçmelerimiz farklı bir deneyim olacak” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138