Yalovaspor’da ilk hedef kurumsallaşmak

Yalovaspor Kulübü Başkanı Tamer Erbul, yeniden doğuş projesi kapsamında öncelikli hedeflerinin kurumsallaşmak olduğunu söyledi.

Yalovaspor’da ilk hedef kurumsallaşmak

Erbul, transferde acele etmediklerini ve 50. yılında şampiyonluk sevinci yaşayacak bir kadro oluşturmak için gece gündüz çalıştıklarını dile getirdi.

Yeniden Doğuş Projesini hayata geçirdiklerini bu proje dahilinde adımları attıklarını söyleyen Yalovaspor Başkanı Tamer Erbul, “Yeniden yapılanma süreci içerisinde ki Yalovaspor'un önündeki en yakın hedef kurumsallaşmadır. Şehrimizin önemli firmalarını ziyaret ettiğimizde artık Yalovaspor'un farkına varılması ve düşüncelerimizin paylaşılması ve beğenilmesi bizleri son derece gururlandırdı. Yalovaspor'un bu zor günlerinde gündemde kalmasında büyük rol oynayan yönetim kurulu arkadaşlarıma, genel koordinatörümüz Kartal Tekin'e ve değerli basın mensubu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.  Yeniden doğuş projesinin en önemli ayağı alt yapımızdır. Alt yapımız Kartal Tekin, ekibi ve markasıyla son derece saygınlık kazanmıştır. Sporcularımız sevgi ve saygı çerçevesinde Yalovaspor'lu olmakla gurur duymaktadırlar. Artık kendilerini kabullenen, geleceklerine yatırım yapan başkan ve yönetimleri vardır. Bal ligine çıkmak için mücadele edecek takımımızın başına Yalovaspor'un efsane isimlerinden Fantom Ahmet hocamız getirilmiştir. Hiç kimse dışarıdan hoca geldi diye rahatsızlık duymasın. Hocamız camiamızın öz evladıdır, tarihe geçen şampiyonlukta alın teri sahibidir. Kendisine sonuna kadar destek veriyoruz. Acelemiz yok, kaliteli, genç, savaşçı, çok koşan, terinin son damlasına kadar mücadeleyi bırakmayan ve Bölgesel Amatör Ligine yükselecek, 50.yıl kutlamalarında şehrine ve taraftarına yakışacak bir takım kurma amacındayız. Taraftarımız merak etmesin biz kendilerine şampiyonluk sözü verdik. 50.yılımızda bu kulübü büyük emeklerle kuran aramızdan ayrılan büyüklerimizin kemikleri sızlatmadan, camiamızı üzmeden ve taraftarımızı sevindirerek şampiyon olacağız. Her zaman söylediğim gibi Yalovaspor Hepimizin” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138