Yalovaspor’da “Vefa” harekatı başladı

2012-2013 futbol sezonunda 50. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Yalovaspor’da yönetimin hazırlattığı “Vefa” adı verilen tişörtlerin tanıtı kulüp tesislerinde yapıldı. Kamuoyundan gelen çağrıya kulak veren Yalova’nın sevilen ismi Vefa Salman’ın tanıtıma katılarak “Vefa” tişörtünü giyen ilk isim oldu. Vefa Salman’ın yanı sıra tanıtıma Yalova’nın sevilen sesi Eşref Üstün’de katılarak kampanyaya destek verdi.

Yalovaspor’da “Vefa” harekatı başladı

 Tanıtım toplantısında Vefa Salman “Vefa” tişörtünü Ramazan Bayramına kadar üstünden çıkarmayacağını dile getirirken, Eşref Üstün’de günlük yaşantısında tişörtü giyeceğini ve herkesin kampanyaya dahil olması için çalışacağını dile getirdi.

50. yıla özel olarak tasarlanan tişörtlere yoğun ilgi gösterilirken Ramazan Bayramına kadar 5 Bin rakamına ulaşılması bekleniyor.

Kulüp binasında yapılan toplantıda kulüp başkanı Tamer Erbul, yönetim kurulu üyeleri, genel koordinatör Kartal Tekin ile Yalova’nın sevilen sanatçısı Eşref Üstün ve tanınmış simalarından Vefa Salman hazır bulundu. Fiyatı 30 TL olan tişörtler Özdilek AVM, Kipa AVM ve Ramazan Şehrinde kurulacak olan stantlarda satışa sunulacak. Tişörtün dışında forma, atkı, kupa/bardak, anahtarlık ve kalem gibi Yalovaspor ürünleri de taraftarların beğenisine sunulacak.

Ayrıca YSK 1963 Store gezici aracı Yalova’nın her yerini dolaşarak Yalovaspor taraftar ürünlerini taraftarlara ulaştırılacak.

Yalovaspor’a Vefa zamanının geldiğini belirten kulüp başkanı Tamer Erbul, “Bayram sonuna kadar 5 Bin satış rakamına ulaşmayı hedefliyoruz. Herkesi Vefalı olmaya ve Yalovaspor’un Vefa tişörtlerini almaya bekliyoruz. Fiyatı 30 TL gibi çok uygun bir rakama satılan tişörtlerimizin yanında diğer taraftar ürünlerimizde alışveriş merkezlerimizde, Ramazan Şehrimizde ve gezici aracımızda satışa sunulacak. Vefa tişörtlerinin tanıtımında Yalova’nın köklü ailelerinden Salman ailesinin üyesi olan Vefa Salman’ın yer alması bizleri çok mutlu etti. Aynı zamanda Yalova’nın en güçlü seslerinden Eşref Üstün’de bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayarak projemize destek verdi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Salman ailesi Yalovaspor kulübüne çok bağlı olan bu kulübü en çok seven ve destek olan ailelerin başında geliyor. Bizde tişörtlerimizin tanıtımında isim benzerliği sebebiyle Vefa Salman’ın yer almasını istedik. Kendisi bizleri kırmadı ve projemize destek verdi. İlimizin büyüklerini ziyaret ederek tişörtlerimizden hediye edeceğiz ve Yalovaspor’un maddi anlamda güçlü olması için projemize destek isteyeceğiz” şeklinde konuştu.

“Onur duydum”

Yalovaspor’un başlattığı “Vefa” kampanyasına kayıtsız kalamayacağını teklifin geldiğinde onur duyduğunu belirten Vefa Salman, “Yalovaspor’umuz tarihi günlerinden birini yaşıyor. Yarım asrı aşkın bir süredir ayakta kalan ve son dönemlerde istenmeyen sıkıntılar sebebiyle zor günler geçiren kulübümüz, Tamer Erbul başkanlığındaki yönetim ile adeta küllerinden doğdu ve inanılmaz projelerle yeniden ayağa kalkıyor. Yönetim kurulunun en önemli projelerinden birisi olan Vefa tişörtlerinin tanıtımında yer almak beni çok mutlu etti. Vefa tişörtlerinin kendi adımı taşıması da hem güzel bir tesadüf oldu hem de beni çok gururlandırdı. Kulübün borçlarıyla ilgili ödeme çalışmaları devam ediyor ve yakın zamanda hiçbir borcu kalmayacak. Yalovaspor layık olduğu profesyonel lige geri dönmek zorundaydı ve bunun içinde kaynak oluşturulması gerekiyordu. Yönetim kurulumuz farklı bir projeye imza atarak Vefa tişörtlerini satışa sunacak. Bende tişörtlerin tanıtımını yapmak amacıyla bayrama kadar üstümden çıkarmayacağım. Yönetim kurulumuza bu zorlu dönemde yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138