Yapıcı, iddialı“Lig bizim için şimdi başlıyor”

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig A Grubu’nda yer alan Yalova takımı VİP Atakent Hastanesi Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Murat Yapıcı iddialı açıklamalarda bulundu.

Yapıcı, iddialı“Lig bizim için şimdi başlıyor”
Üst üste 4 müsabakadan mağlubiyet ile ayrılan VİP Atakent Hastanesi Spor Kulübü şeytanın bacağını Çeltikspor karşılaşmasında kırmak istiyor.

VİP Atakent Hastanesi Spor Kulübü Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Murat Yapıcı, hafta sonunda Yalova’da konuk edecekleri Çeltikspor maçını kazanarak yükselişe geçeceklerini ve kendileri için ligin yeni başladığını söyledi.

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig A Grubu’nda yer alan Yalova takımı 4 maçı da kaybederek 8. Sıraya kadar gerilemişti.

Düşüşün sona erdiğini artık yükseliş vakti olduğunu ifade eden VİP Atakent’te Antrenör Murat Yapıcı, “İlk 4 maçımızı hep üst sıradaki takımlarla oynadık. Bu ligdeki öncelikli hedefimiz, orta sıralarda yer almak. Henüz yeni bir takımız. Burhaniye Belediyesi, Dizdarspor, Nallıhanspor ve Adana Botaş Gençlik karşısında aldığımız yenilgiler kimseyi şaşırtmasın. Şimdi önümüzde Çeltikspor müsabakası var. Bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılarak yükselişe geçmek istiyoruz. Bizim için lig şimdi başlıyor” diyerek sözlerini tamamladı.
YORUM EKLE

banner137

banner138