Yeni sezon hazırlıkları sürüyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün bünyesinde yer alan Gençlikspor Bayan Futbol Takımı hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor.

 Yeni sezon hazırlıkları sürüyor

 2012-2013 sezonunda Kadınlar 2. Liginde mücadele edecek olan Yalova’nın dişi Messi’leri, Atatürk Stadyumunda haftanın 3 günü antrenmanlarını gerçekleştiriyorlar.

Gençlikspor Bayan Futbol Takımı, aşırı sıcaklara rağmen yoğun bir şekilde hazırlıklarını sürdürüyor. Bayan futbolcularımız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hentbol ve futbol antrenörlüğü yapan, aynı zamanda futbol il hakemi olan Uğur Akalp ve Atletizm Antrenörü Yeliz Aksüzek yönetiminde çalışıyor.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri, “1993 ve 2000 doğumlu kızlardan oluşan bayan futbol takımımız Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftanın 3 günü 9.00 ile 11.00 saatleri arasında Atatürk Stadyumu’nda antrenmanlarını sürdürüyor. Düzce ve Sakarya’daki bayan futbol takımlarımızdan hazırlık maçı oynamak için teklifler alıyoruz. Hafta içi 3 gün yaptığımız antrenman dışında hafta sonu Cumartesi günü de kondisyon çalışmamız olacak” dediler.

YORUM EKLE

banner137

banner138