Yeşil Sahaların Tedavi Uzmanı

Birçok takımda görev alan son olarak Yalovaspor’da 3 sezon masörlük yapan Burhan Zelyurt, Yalova’da futbolcuların göz bebeği oluyor. Uyguladığı tedavi yöntemleri ile yeşil sahalarda adeta şifa dağıtan Burhan Zelyurt Yalova’da diplomalı tek masör olma özelliği de taşıyor.

Yeşil Sahaların Tedavi Uzmanı
Yalovaspor’un Lig, 3. Lig ve Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele ettiği dönemlerde masörlük yapan Burhan Zelyurt, bu görevini Yalova Süper Amatör küme ekiplerinden Acarspor’da sürdürüyor.Aktif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde de hastalarını tedavi eden Zelyurt, gördüğü ilgi karşısında memnuniyetini dile getiriyor.
Yalova’yı çok sevdiğini ve ayrılmak istemediğini ve hastalarını Aktif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi etmeye devam ettiğini belirten Burhan Zelyurt, “Yalovaspor’dan ayrıldıktan sonra bir süre il dışında çalıştım. Daha sonra Yalova’ya dönerek hem il içindeki hem de il dışından gelen sporcuları tedavi ettim. Yalova’yı çok seviyorum ve buradan kopamadım. Aktif Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde iş hayatıma devam ediyorum ve bundan sonra hastalarımı burada tedavi edeceğim. Futboldan kopamadığım için Süper Amatör Küme’de mücadele eden ilimizin güzide takımı Acarspor’da da masörlük görevini sürdürüyorum” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE