Yeşilova Aydın’landı

1.Amatör Küme B Grubunun 3. Hafta karşılaşmaları kapsamında lige istediği gibi başlayamayan Koru Belediyespor ile Yeşilovaspor kozlarını paylaştı. Amatör Saha 1’de oynanan günün ilk karşılaşmasının ilk ve ikinci yarılarında bulduğu gollerle Turan Çağlar’ın ekibi sahadan 2-0’lık galibiyetle ayrıldı. Koru Belediyespor ise 1 puanda kaldı.

 Yeşilova Aydın’landı

Koru Belediyespor:0 Yeşilovaspor:2


1.Amatör Küme B Grubunun 3. Hafta karşılaşmaları kapsamında lige istediği gibi başlayamayan Koru Belediyespor ile Yeşilovaspor kozlarını paylaştı. Amatör Saha 1’de oynanan günün ilk karşılaşmasının ilk ve ikinci yarılarında bulduğu gollerle Turan Çağlar’ın ekibi sahadan 2-0’lık galibiyetle ayrıldı.  Koru Belediyespor ise 1 puanda kaldı.


Amatör Saha 1’de oynanan karşılaşmaya hızlı başlayan taraf konuk Yeşilovaspor oldu. Yeşil Mavililer 25. Dakikada golcüsü Aydın Yılmaz’ın golüyle 1-0 öne geçti. İlk yarının kalan bölümünde iki takımda net fırsatlar yakalamasına karşın bunu gole çeviremeyince konuk ekip devre arasına 1-0 önde girmeyi başardı.


İkinci yarıda yüksek tempoyla oynandı. Maçın son bölümlerinde dirençli olan Yeşilovaspor gole kalesini kaparken, 85’de Aydın Korkmaz bir kez daha rakip fileleri havalandırarak takımının 3 puanla tanışmasını sağladı.

YORUM EKLE