Yeşilovaspor İddialı Geliyor

1.Amatör Küme ekiplerinden Yeşilovaspor 2018-2019 sezonu hazırlıklarına 30 Haziran tarihinde start verecek. Yeşil Mavili ekibi 5 yıl aradan sonra Turan Çağlar çalıştıracak. Yeşilovaspor’da genel kaptanlığı Arif Göksu, Futbol Şubesine ise Nizamettin Dağ bakacak.

Yeşilovaspor İddialı Geliyor

Geçen sezon 1. Amatör Küme B Grbuunda mücadele eden Yeşilovaspor topladığı 27 puanla sezonu 3. Sırada bitirmişti. Yeni sezonda Süper Amatör Kümeye yükselmek isteyen Yeşil Mavili ekipte Yeşilovaspor’da 5 yıl aradan sonra Turan Çağlar, takımın başına geçmiş oldu.

3 yada 4 transfer yapmayı planlayan Yeşilovaspor’un yeni sezonki kadrosunda Yusuf Küçükyıldız, Muhammet Gürbüz, Vedat Çetin, Cengiz Dağ, Ferdi Dağ, Taner Sağlam, Fırat Kıral, Ünal Kıral, İbrahim Sakarya, Aydın Korkmaz, Emirhan Karataş, Fırat Kaya, Hakan Kaya, Muhammet Sönmez, Baver Oskan, Muhammet Yılmaz, Caner Ada, İsmet Kıral, Sinan Kaya, Ferhat Kılıç, Cengiz Dağ ve Musa Sağlam bulunuyor.

Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirten Yeşilovaspor Teknik Direktörü Turan Çağlar, “Yaklaşık 5 yıl aradan sonra yeniden Yeşilovaspor A takımını çalıştıracağım. 3 yıldır takımın başında olan Nizamettin Dağ ise altyapı sorumlusu olarak görev yapacak. Ağırlıklı bire şekilde kendi altyapımızdan kadromuzu güçlendirmeye çalışıyoruz. Takıma takviye yapacağız. İç transferin yanı sıra; dış transferde de 3 ya da 4 oyuncu almayı planlıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138