Yiğit’e Oyak kancası

2011-2012 futbol sezonunda Acarspor’un A Takımı ve U-19 takımı formasını terleten Yiğit Aslan’a Bursa takımlarından Oyak Renault takibe aldı.

Yiğit’e Oyak kancası

Geride bıraktığımız sezonda iyi performans çizen genç defans oyuncusu TFF Bursa Baş antrenörü Sinan Bür ve Bursa Amatör Spor Kulüpleri tarafından görevlendirilen antrenörler Hüseyin Hürsoy ile Nuri Erdoğan tarafından Bursa bölge karmasına seçilmişti.

Burada gösterdiği performans ile ilk olarak Yalovaspor’un gündemine elen 94 doğumlu yetenekli oyuncuya şimdiler de Oyak Renault kancayı taktı.

Futbola 2004 yılında abisi gibi Acarspor’da başlayan Yiğit Aslan başarısını sürdürdüğü taktirde Yalova’nın yetiştirdiği yetenekli futbolcular arasına yazdıracak gibi görünüyor.

2011-2012 futbol sezonunda Spor Toto 3. Lig 2. Grupta yer alan Bursa temsilcisi Oyak Renault sezonu 41 puanla 15. Sırada tamamlamış ve son anda profesyonel ligde kalmayı başarmıştı. Sarı Siyahlı ekip yeteneğine ve oyun bilgisine güvendiği Acarspor’un A Takımı ve U-19 takımı formasını terleten Yiğit Aslan’ı gündemine aldı.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138