YOSK ve Galatasaray İle Karşılaşacak

AKKİM’in sponsorluğunu yaptığı Yalova Ortopedikler Spor Kulübü, Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Liginin 7. Haftasında karşılaşacağı Galatasaray maçı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne alındı.

YOSK ve Galatasaray İle Karşılaşacak

Gelecek hafta pazartesi günü 90. Yıl Spor Salonunda oynanacak maçta hem parke de hem de tribünlerinde ise görsel şölen yaşanacak. Başkan Alpaslan Erkoç’un yoğun çabaları sonucunda 3 Aralık pazartesi gününe alınan karşılaşmayı Yalova Valisi Muammer Erol’unda takip etmesi bekleniyor.

3 Aralığın kendileri için özel bir tarih olduğunu bunu Galatasaray maçıyla şölene çevirmek istediklerini belirten YOSK Başkanı Alpaslan Erkoç,” Tekerlekli sandalye basketbolunun dev takımı Galatasaray ile bizler için özel ve anlamlı gün olan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde karşılaşacağız. Başta engelli dostu Valimiz Muammer Erol’un da aramızda olacağı karşılaşmada görsel şölen maça gelecek tüm engelli ve basketbol severleri bekliyor olacak. Gelecek hafta pazartesi günü Yalova Ortopedikler Spor Kulübü adına yakışır bir mücadeleyi ve misafirperverliği sergileyecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 13:21
YORUM EKLE