Yürüyen Köşk Satranç Turnuvasına Ödül Dopingi

Yalova Belediyesi, Yalova Belediyespor ve Yalova Satranç İl Temsilciğinin ortaklaşa düzenlediği 1.Yalova Yürüyen Köşk Satranç Turnuvası için geri sayım başladı.

Yürüyen Köşk Satranç Turnuvasına Ödül Dopingi

İnci Plaza’da 28 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılacak organizasyonda birçok ödül dağıtılacak. Elo hesaplarına dahil olacak A kategorisi 28 Haziranda başlayacak olup 90 dakika 30 saniye eklemeli tempoda, yaş grubu kategorileri ise 29 Haziran tarihinde 60 dakika 30 saniye eklemeli tempoda oynanacak.

1.Yalova Yürüyen Köşk Satranç Turnuvasının A kategorisinde altın, tablet ödülleri yaş grubu kategorilerinde ise bisiklet ve tablet ödülleri verilecek. Ayrıca her kategoride dördüncü, beşinci ve en iyi bayan sporculara ödüller olacaktır.

Turnuvanın protokolünü ise Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ile Yalova Satranç İl Temsilciği arasında imzalanmıştı.

Satranç İl Temsilcisi Erkan Şat,” Turnuva organizasyonunun gerçekleştirilmesinde desteklerinden dolayı Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'a emeği olan Yalova Belediyesi Meclis üyesi Ahmet Barış Eroğlu, Yalova Belediyespor Başkanı Resul Kocaağa ve Yalova Belediyespor satranç branşı transfer komitesi sorumlusu İsmail Duran, Türkiye Satranç Federasyonu Yerel Yönetimlerle İş Birliği Kurulu üyesi Abdurrahman Baltacı'ya teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE