“Uyduları Ayarlarınızı Yaptırmayı Unutmayın”

Yılmaz Elektronik Sahipleri Rasim Kırmızı ve Özcan Yılmaz, Yalovalı vatandaşları uyararak 18 Ağustostan itibaren kullanılacak Türksat 4A uydusu için recever’ın ayarlarını yaptırmaları gerektiğini söyledi.

“Uyduları Ayarlarınızı Yaptırmayı Unutmayın”
 Uydu ayarlarının yapılandırılması konusunda Yalovalılara seslenen Kırmızı, Yılmaz Elektronik’te bu işlemi kısa sürede yaparak teslim yaptıklarına vurgu yaptı.

Yalovalıları recever ayarlarının yapılması konusunda uyaran Yılmaz Elektronik Sahipleri Rasim Kırmızı ve Özcan Yılmaz,” 18 Ağustostan itibaren  Türksat 4A’ya geçişler başlayacak. Mevcut ve yeni televizyon ve radyo yayınları 17 Eylül gecesi sabaha karşı yeni uyduya aktarılacak. Birçok kanalın frekansının değişeceği, bu nedenle yayınları izleyebilmek için çanak anten ayarı değiştirilmeden uydu alıcılarında ayarlama yapılması gerekiyor. Bizde Yılmaz Elektronik olarak bu işlemi kısa sürede yapıyoruz. Bu işlemi yaptırmak isteyen Yalovalı vatandaşlarımızı Cumhuriyet Caddesi No 105’te bulunan firmamıza bekliyoruz” diyerek sözlerini tamamladılar. 

YORUM EKLE

banner137

banner138