banner131

Club Kale“Spankers” ağırlayacak

Dünyaca ünlü eurodance sanatçısı ve 'ragga dansının kralı' olarak anılan Eddy Wata’nın ardından Club Kale “Sex On The Beach” şarkısı ile ün yapan “Spankers” ağırlayacak.

Club Kale“Spankers”  ağırlayacak

23 Haziran Cumartesi gecesi Club Kale'de sahneye çıkan Eddy Wata, Çınarcıklı hayranlarına unutulmayacak saatler yaşatmıştı.

 'I Like The Way' adlı şarkısıyla dünya müzik piyasasında ciddi bir çıkış yakalayan Wata, sempatik hareketleri ile kendisini dinlemeye gelen Yalovalıların ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Başarılı organizasyonun ardından Marmara’nın gözdesi Çınarcık’ın ünlü gece kulübü Club Kale bir büyük organizasyona daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

“Sex On The Beach” şarkısı ile ün yapan “Spankers” 13 Temmuz Cuma gecesi Club Kale’de sahne alarak en sevilen şarkılarını söyleyecek.

Dünyaca Ünlü İtalyan Kulüp sanatçısı  '' Spankers'' Club Kale’de hayranlarıyla buluşacak. Türkiye’de bir çok noktada konser veren “Spankers” 13 Temmuz Cuma gecesi Club Kale’nin sahnesinde olacak. Konser biletleri Çınarcık’ta bulunan Cafe Kırmızı ve Yalova’da bulunan Nefes mağazasında satışa sunuldu.

Alsolisti İtalyan asıllı sarkıcı John Bıancale olan ve spankers olarak tanınan dünyaca ünlü grup, 2004 yılında up & downsarkısıyla tanındı. Daha sonraları ise sex on the beach şarkısıyla you tube’de 7.000.000 izleyici ve dünya listelerinde bir çok ülke de ve turkıye de 1 numaraya yükseldi. Bu ülkelerden bazıları Japonya, Kore,İtalya, Almanya,Rusya,Ukrayna,Polonya,İsrail,Belçika, daha sonraları ise 2009 yılında chupa rico ve te quıero şarkısıyla büyük bir basarı yakalayan spankers en son hit şarkısını ise 2011 yılında ‘everyone is dj’ şarkısının yer aldığı albümünü yayımladı.

YORUM EKLE