Hırsız Bu Sefer Yakayı Ele Verdi

Çiftlikköy’de bir AVM’ye giren S.K adlı şahıs giysi reyonuna gitti. Burada beğendiği bazı eşyaları deneme bahanesi ile kabinde üstüne giyen ve sonra AVM’den çıkmak isteyen şahıs reyon görevlileri tarafından fark edilerek yakalandı.

Hırsız Bu Sefer Yakayı Ele Verdi

Yalova’nın Çiftlikköy ilçesi ilginç bir hırsızlık olayına ev sahipliği yaptı. Edinilen bilgiye göre Çiftlikköy’de ki bir AVM’ye giren S.K giysi satılan bölüme gitti. Burada beğendiği kıyafetlerden bazılarını alarak kabine giren şahıs kıyafetleri giydi. En üste de kendi kıyafetini giyen şahıs ardından kabinden çıkarak AVM çıkışının yolunu tuttu. Kabin görevlileri tarafından fark edilen şahıs AVM’den çıkamadan güvenlik görevlileri tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

Yalova Emniyet Müdürlüğü il genelinde gerçekleştirdiği operasyonel faaliyetlerle suç ve suçlularla mücadelesini de sürdürdü. Bu kapsamda yapılan diğer çalışmalar ise asayiş bültenlerine şu şekilde yansıdı, “İDO Feribot iskelesi çıkışında S.G. adlı şahıstan (0,62) gram ecstasy hap ve (30,82) gram sentetik kannabinoid maddesi elde edildi. Gaziosmanpaşa Mahallesinde yabancı uyruklu bir şahsa ait bisikleti çalan C.A. görevlilerce yapılan çalışmalar sonucu yakalandı. Yalova-Bursa Yolu üzerindeki uygulama noktasında görevlilerce durdurularak kontrol edilen 34 plakalı araçta (1) adet tabanca elde edilmiş olup, araçtaki H.İ.D. ve G.M. adlı şahıslar hakkında gerekli yasal işlem yapıldı. Bağlarbaşı Mahallesinde bir işyerinin önünde meydana gelen kavga olayında İ.S., İ.S., B.Ö. ve Ş.A. adlı şahısları tabanca ile yaralayan M.K. adlı şüpheli görevlilerce yapılan çalışmalar sonucu yakalanmış olup, şahsın yapılan üst aramasında (1) adet tabanca ve (8) adet fişek elde edildi. İsmet Acar caddesi üzerinde ters yönde giderek birkaç araca çarpıp kazaya sebebiyet veren 10 plakalı araç görevlilerce yapılan çalışmalar sonucu yakalanmış olup, aracın şoförlüğünü yapan ve çeşitli suçlardan kaydı bulunan Y.Ü. adlı şüpheliden (13.32) gram Metamfetamin maddesi ile bu maddenin içiminde kullanılan aparatlar elde edildi. Altınova İlçesi Atatürk bulvarı üzerinde 34 plakalı araçta bulunan V.K. adlı şahıstan (1) adet ruhsatsız tabanca ile (15) adet fişek elde edildi.

YORUM EKLE