Kadıköy’de Arızalara Anında Müdahale Ediliyor

Kadıköy Belediyesi, ilçenin içme suyu ve kanalizasyon altyapısında meydana gelen arızalara müdahale ediyor. Gece ya da gündüz sınırlaması olmadan çalışan ekipler, en kısa sürede arızaları ortadan kaldırıyor.

Kadıköy’de Arızalara Anında Müdahale Ediliyor

Kadıköy Belediyesi beldede yaşanabilecek olumsuzluklara karşı teyakkuz halinde. Bu kapsamda en çok üzerinde durulan nokta ise içme suyu ve kanalizasyon altyapısında olumsuzluk yaşanmaması. Belediye Fen İşleri ekipleri gece gündüz ayrımı gözetmeden gelen tüm ihbarları değerlendiriyor. Bir olumsuzluk tespit edilmesi durumunda ise gerekli çalışmalara vakit kaybetmeden başlanıyor. Kısa süreler içerisinde ortadan kaldırılan arızalar, vatandaşların mağduriyetinin de önüne geçiyor. Beldede hizmetlerin kesintisiz sağlanmasını önemsediklerini dile getiren Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin, "Beldemizde oluşabilecek ya da oluşan problemlere anında müdahale ederek kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Bu da vatandaşların mağduriyetinin önüne geçiyor. Gece gündüz demeden çalışan belediye personelimizi de yürekten kutluyorum" dedi.
Vatandaşlarda belediyeden memnuniyetlerini şu sözlerle dile getiriyorlar, "Yaşanan sorunu, belediyeye bildirdiğimizde ekipler hemen gelip konuyla ilgileniyorlar. Bir sorun tespit edilirse gereği yapılıyor ve kısa sürede sorun ortadan kaldırılıyor. Kadıköy Belediyesi personellerine de bu anlamda teşekkür ediyoruz" dediler.

 

YORUM EKLE