banner123

Kipa’dan Annelere Özel

Önde gelen perakende zinciri Kipa, 13 Mayıs Pazar Anneler Günü için 7 Mayıs itibariyle Kipa Alışveriş Merkezlerinde annelere özel ‘Hediye Kart’ kampanyası başlattı.

Kipa’dan Annelere Özel
Yalova Kipa Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel ‘Hediye Kart’ kampanyası başlattı. Yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL Hediye Kart, 200 TL’lik Alışverişe 20 TL Hediye Kart, 300 TL’lik alışverişe 30 TL Hediye Kart, 400 TL’lik alışverişe 40 TL Hediye kart, 500 TL ve üzeri alışverişlere 50 TL Hediye Kart verileceği açıklanan kampanyada tüm annelere harcarken kazandıran bir alışveriş fırsatı sunuluyor.

İhtiyaçlarınıza avantajlı ulaşın

Yalova, Kipa Alışveriş Merkezi’nde müşterilerinin ihtiyaçlarını kusursuz yerine getirebilmek için her tür detayın düşünüldüğünü söyleyen Kipa AVM’ler Direktörü Didem Aydın “AVM’lerimizde gerek genç ve çocuk, gerekse kalabalık ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmenin yanı sıra, alışverişleri esnasında avantaj kazanmalarını da sağlıyoruz. En değerli varlıklarımız olan annelerimize özel bu günde istedik ki annelerimiz harcarken kazansın, elde ettikleri “Hediye Kart”larıyla dilediklerini alabilsin” dedi.

 

 

 

YORUM EKLE