Mahallelerde Sorunlar Çözüldü

Yalova Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri Gaziosmanpaşa ve Mustafakemalpaşa Mahallerinde bulunan ana yağmur suyu kanallarının bakım, onarım, temizlik ve yenileme çalışmalarını yaptı.

Mahallelerde Sorunlar Çözüldü

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Başkan Yardımcısı Halit Güleç’e, Gaziosmanpaşa ve Mustafakemalpaşa Mahallesi Muhtarları Şerafettin Dikbaş ve Yavuz Koçal mahalle sakinleri adına teşekkürlerini iletti.30 yıl önce ana yağmur suyu kanallarının yapıldığını belirten Mahalle Muhtarları Koçal ve Dikbaş; “Öncelikle sizlere yapmış olduğunuz bu hizmetten dolayı mahalle sakinleri adına teşekkür ediyoruz. Uzun yıllardır yağmur suyu kanallarının yetersizliğinden dolayı mahalle olarak problemler yaşıyorduk. Yapılan bakım, onarım ve yenileme çalışmalarıyla bundan böyle bu tür sıkıntılar yaşamayacağız” dedi.

“Tüm Mahallelerimizin Problemlerini Çözüyoruz”

Uzun yıllardır çözüm bekleyen mahallere nokta atışı yaparak sorunları çözdüklerini belirten Başkan Salman; “Göreve geldiğimiz andan itibaren vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gerek üst yapı gerek ise alt yapı başta olmak üzere tüm mahallelerimize eşit hizmet anlayışı içinde yaklaşarak problemlerini sırasıyla çözüyoruz. Gaziosmanpaşa ve Mustafakemalpaşa Mahallelerimizde bu mahallelerimiz arasında yer almaktaydı. Uzun yıllardır müdahale edilmemiş olan ana yağmur suyu kanallarının bakım, onarım, temizlik ve yenileme çalışmalarını gerçekleştirdik” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138