Mesire Yolu Renklendi

Yalova Belediyesitarafından geçtiğimiz aylarda Mesire yolunda başlatılan çalışmalar tamamlandı. Yol, kaldırım ve peyzaj düzenlemelerinin ardından çalışmalarını bitiren ekipler,‘Renkli Sokaklar Projesi’ni hayata geçirerek sokağa renkli bir görünüm kazandırdılar.

Mesire Yolu Renklendi

Projekapsamında Halk Eğitim Merkezi Öğretmeni Bahtinur Hançer ve Umut Merkezi Resim kursu kursiyerlerinin ortak çalışmasıyla konteynerler yağlı boya tekniğiyle boyanarak kent estetiğine renk kattı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman ve Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt, projede emeği geçenleri makamında misafir ederekplaketlerini takdim etti.

Emeği geçenlere tebrik eden Başkan Salman; “Ekiplerimiz tarafından mesire yolunda başlattığımız çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte kursiyerlerimizin emeğiyle sokağımız daha renkli hale getirildi. Yağlı boya tekniğiyle üç boyut olarak kursiyerlerimiz tarafından boyanan konteynerler kent estetiğine renk kattı. Çevreye verdiğimiz önemi belirtmek amacıyla ağaç ve kuş tema olarak kullanıldı. Başta bu projede emeği geçen Öğretmenimiz Bahtinur Hançer ve öğrencilerini tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138