Otomobilinizi ihmal etmeyin

KİPA AVM’de yer alan İsmail Kutlu-İsmail Tatacak tarafından kurulan oto yıkama firması “Beni Yıka” araç sahiplerine temizlik konusunda çok cazip avantajlar sunuyor.

Otomobilinizi ihmal etmeyin

“Beni Yıka” firması oto yıkama, boya koruma, çizik giderme, anti bakteriyel iç temizlik, koltuk tavan yıkama, detaylı jant yıkama, parlatma ile altı ay garantili boya koruma hizmetleri veriliyor.

Araç sahiplerinin KİPA AVM’de yerlerine rahatlıkla gelebileceklerini belirten firma yetkilileri, hem alışverişlerini hem de gönül rahatlığı ile araçlarını temizletebileceklerini dile getiriyorlar.

Araç sahiplerine otomobillerinin temizliğini ihmal etmemelerini tavsiye eden Firma sahiplerinden İsmail Tatacak “Özellikle son yıllarda otomotiv sektörünün hızlı gelişimi, eğitim ve gelir düzeylerindeki artışa paralel olarak düzenlenen kampanyalarla adeta küçük bir servet ödenerek satın alınan yeni model araçlarda klasik usulde yıkama yerine (kova+fırça) profesyonel oto yıkama, bakım ve oto kuaför hizmetleri adeta ihtiyaç halini almıştır. Burada profesyonel ekibimiz ile araç sahiplerine hizmet veriyoruz. Araç sahiplerinin istediği özeni personelimiz en ince ayrıntısına kadar göstermektedir” dedi.

 

 

 

YORUM EKLE

banner137

banner138