Sugören'de Kavga Kanlı Bitti

Yalova'nın Sugören Köyünde çıkan tartışma kanlı bitti. Silahını çeken D.K (43) Mümin Gümüş (53) ve oğlu M.G (27)'e kurşun yağdırdı. Yaralanan Mümin Gümüş yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Sugören'de Kavga Kanlı Bitti
Edinilen bilgiye göre Sugören Köyünde bir kahvehanede oturan D.K ve Mümin Gümüş arasında bir nedenle tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışmaya Mümin Gümüş'ün oğlu M.G'de dahil oldu. Bir birlerine yumruk savurmaya başlayan taraflardan D.K yanındaki silahı çekerek baba oğla ateş açtı. Silahtan çıkan kurşunlar Mümin Gümüş ve oğlu M.G'yi vücudunun değişik yerlerinden yaraladı. Olayın ardından D.K kahvehaneden koşarak uzaklaştı. Olay yerine çağırılan ambulansla Yalova Devlet Hastanesine kaldırılan Mümin Gümüş yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayata gözlerini yumdu. M.G ise ağır yaralı olarak yoğun bakıma alındı. 

Kavganın ardından kaçan D.K ise kısa sürede güvenlik güçleri tarafından yakalanarak mahkemeye sevk edildi. D.K mahkemece tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderildi. 
YORUM EKLE