Tatil Park 117 Bin Kişiyi Ağırladı

Yalova Belediyesi şirketleri tarafından işletilen Tatil Park’ı 2018 yaz sezonu içinde 117 bin kişi ziyaret etti.

Tatil Park 117 Bin Kişiyi Ağırladı

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın döneminde her yıl ivme kazanan Yalova Belediyesi şirketlerinde yapılan çalışmalar meyvesini vermeye devam ediyor. Yapılan yenilikler, organizasyonlar, etkinlikler ve festivaller sonuncunda Yalova Belediyesi şirketlerinin işletmesinde olan Tatil Park’a ziyaretçi akını yaşandı.

Yapılan Festivallerle Tatil Park Doldu Taştı

2018 yaz sezonunda Tatil Park içinde yer alan apart evlerde 1500 kişi konakladı. 1500 kişinin konaklama için tercih ettiği Tatil Parkta, kış sezonunda ise öğrencilere hizmet vermekte. Bunun dışında kentimize festivaller için gelen 500 misafirde Tatil Parkta konakladı. 2018 yılında yapılan Müzik Festivaline de kapılarını açan Tatil Park,  4 günde 55 bin kişiyi ağırladı. Bunun yanı sıra İnterreel Çadır Festivalinde 5 bin çadırın kurulduğu Tatil Park 10 bin kişiyi misafir etti.

Plajdan 49 Bin 886 Kişi Faydalandı

Yalovalılar başta olmak üzere kentimize şehir dışından gelen misafirlerinde tercih ettiği Tatil Park plajlarında 49 bin 886 kişi tarafından tercih edildi. Tesiste bulunan birçok hizmetten yararlanan tatilcilere her türlü imkanlarla deniz keyfini ve eğlenceyi yaşama imkanı buldu. Başkan Salman’ın talimatları doğrultusunda geride kalan 4,5 yılda şirketler bünyesinde yapılan köklü değişikliklerle Yalova Belediyesi şirketleri de büyük bir ivme kazandı.

YORUM EKLE

banner137

banner138