banner123

Tüm çocukları seviyor, onlara güveniyor ve gurur duyuyoruz”

Yalova Belediye Başkanı Yakup B. Koçal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 92. yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Tüm çocukları seviyor, onlara güveniyor ve gurur duyuyoruz”

Çocukların ulusumuzun en değerli varlığı olduğuna dikkat çeken Başkan Koçal, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Çocuklar, ulusumuzun en değerli varlığı ve geleceğidir. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açıldığı gün olan 23 Nisan'ı bayram olarak çocuklara armağan ederken, Türk çocuklarının yurt sevgisini, çalışkanlığını biliyor ve onlara güveniyordu.

Çocuklarımız kendilerini yetiştirerek ülkemize ve milletimize faydalı bireyler olmak için emek harcarken, bizler de yarının büyükleri olan çocuklara daha güçlü, daha güzel, daha yaşanabilir bir Yalova bırakmak için çaba gösteriyoruz. Bu bilinçle göreve geldiğimiz günden itibaren tüm okullara yapılan katkıları kendimize vazife olarak görüyoruz. Yarının büyükleri çocuklarımızdan atacağı güzel adımlar adına umutluyuz. Tüm çocukları seviyor, onlara güveniyor ve gurur duyuyoruz.Bu düşüncelerle halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum.”

 

YORUM EKLE