Yalova Özdilek AVM'de babalar kazandı..

Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi, Babalar Günü’nü eğlenceli ve bir o kadarda çekişmeli geçen yarışmalarla kutladı. düzenlenen yarışmalarda dereceye giren yarışmacılar Özdilek Alışveriş Merkezinden hediyeler kazandı.

Yalova Özdilek AVM'de babalar kazandı..

Baba ve çocuklarının birlikte katıldıkları yarışmaların ardından canlı müzik dinletisi ile eğlence doruğa çıktı. Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen dans yarışması-dart yarışması- çember atmaca- kule yarışması birincilerine ve diğer katılımcılara verilmek üzere; 3 kişiye Yalova Özdilek CineTime Sinemalarında Çift kişilik sinema bileti, 1 kişiye Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi  Özdilek bornozu, 10 kişiye Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi  Özdilek plaj hasırı, 7 kişiye Yalova Özdilek Alışveriş Merkezi  erkek giyim reyonundan kravat ve Özdilek el havlusu hediye edildi.

İşletme girişinde çocukları karşılayan palyaçolar çeşitli animasyonlar ve yüz boyama ile çocukları doyasıya eğlendirdi.


Babalar gününde Özel Yalova Hastanesi ile işbirliği yapılarak babalara özel cilt analizi yapıldı ve cilt analizine katılan konuklarımıza tek seans epilasyon hediye edildi. Gün sonunda ise,  çekiliş yapılarak 1 kişi ücretsiz check-up kazandı.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138