Altınova MYO, eğitime ‘Merhaba’ dedi

Yalova Üniversitesi bünyesinde kurulan Altınova Meslek Yüksek Okulu (MYO), eğitim ve öğretime başladı.

Altınova MYO, eğitime ‘Merhaba’ dedi

Cumhuriyet Mahallesi’nde faaliyete geçen Altınova MYO’de 3 bölüm yer alacak. Pkulun müdürlüğünü ise, Yalova üniversitesi Öğr. Üys. Hakan Kahramaner yürütecek.

3 Bölüm

Yalova Üniversitesi Altınova Meslek Yüksek Okulu’nda; Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümünün Gemi İnşaat Programı ve Su altı Teknoloji Programı ile Makine ile Metal Teknolojileri Bölümünün Kaynak Teknolojisi Programı yer alacak.

“Hayırlı Olsun”

Altınova Meslek Yüksek Okulu’nun ilçe içinönemli bir değer olacağını dile getiren Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “İlçemize gelecek olan öğretim üyelerimiz ile öğrencilerimizi en iyi şekilde ağırlamak için ne gerekiyorsa yapacağız. Okulumuzda görev yapacak olan öğretim üyeleri ve öğrencilerimize ‘hoş geldiniz’ diyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.

Teşekkür

Altınova Meslek Yüksel Okulu’nun ilçeye kurulması için çok büyük zaman ve emek harcadıklarını ifade eden Başkan Oral, “Altınova MYO’nun ilçemize kazandırılmasında emeği geçen AK Parti Teşkilatlarımıza, mevcut ve önceki dönem Milletvekillerimize, Valilerimize, Kaymakamlarımıza, YÖK Başkanlığı’na, Yalova Üniversitesi Rektörlüğüne ve emeği geçen tüm kurum ve kuruluşlara ilçe halkım adına teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE