Bahçeşehir Ödüllerin Adresi Oldu

Jandarma Genel Komutanlığı'nın 180. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle düzenlenen şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini aldı.

Bahçeşehir Ödüllerin Adresi Oldu

Jandarma Genel Komutanlığı'nın 180. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle öğrencilerin zihnindeki jandarma algısını güçlendirmek edebi ve resim yeteneklerine katkı sağlamak maksadıyla düzenlenen şiir ve resim yarışmasında Yalova Bahçeşehir Koleji  7. sınıf öğrencisi Yiğit SAKİNCİ şiir yarışması İl Birincisi oldu. Yine Yalova Bahçeşehir Koleji 3. sınıf öğrencisi Azra TEMİZTÜRK resim yarışması İl Üçüncüsü oldu.

Düzenlenen ödül töreninde Şiir Yarışması İl Birincisi olan Yiğit SAKİNCİ adlı öğrenci şiirini okudu. Şiir ve resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ödülleri Yalova Valisi Muammer Erol ve İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Ali Gemalmaz takdim etti.

Mesut ACAR yaptığı açıklamada; eğitim öğretim yılının son günü öğrencileri Yiğit SAKİNCİ ve Azra TEMİZTÜRK'ün elde etmiş olduğu başarıdan dolayı gurur duyduklarını belirterek tebrik etti.

YORUM EKLE

banner137

banner138