Benimokulum Anaokulu minikleri fidan dikti

Benimokulum Anaokulu öğrencileri, fidan dikimi etkinliğine katıldı. Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Orman İşletme Müdürü Mustafa Güner’ı makamında ziyaret eden minik öğrenciler, ardından gerçekleştirilen fidan dikim törenine katıldı.

Benimokulum Anaokulu minikleri fidan dikti
Çocukları çok mutlu eden fidan dikim töreninde Orman İşletme Müdürlüğü yetkilileri, miniklere hediye olarak tişört ve şapkalar verdi. Renkli görüntülerin yaşandığı fidan dikim töreninde konuşan Orman İşletme Müdürü Mustafa Güner, “Benimokulum Anaokulunun çalışmalarını takip ediyorduk ve çok beğeniyorduk, oğlumuzu da bu okulun ailesine katarak çok doğru bir karar verdiğimizi şimdi daha iyi anlıyorum. Farklı ve modern eğitim tekniği uygulamalarını oğlumuzda günden güne gelişen özelliklerinden rahatça görüyorum” diye konuştu.

Çocuklara fidan hediye eden Mustafa Güner ve ekibi ayrıca Benimokulum Anaokulu’nun öğrencilerinin birer Yavru Tema olduğunu da vurguladı. Öğrenciler fidan dikiminin ardından müdürlük personelinin kek ve meyve suyu ikramı ile yorgunluklarını attılar.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138