Dyned 2019 Takvimi Millî Eğitim Bakanlığına Teslim Edildi

4.5.6.7.8 ve 9.10 sınıflar arası DynEd afiş ve slogan yarışmasına katılan eserlerden oluşan 2019 yılı takvimi Milli Eğitim Bakanlığına teslim edildi.

Dyned 2019 Takvimi Millî Eğitim Bakanlığına Teslim Edildi

Yalova İl DynEd koordinatörlüğü tarafından 2023 Vizyonuna uygun olarak yabancı dil hedeflerinde belirtilen; öğrencilerin yabancı dil gelişimini desteklemek, ilgi ve kabiliyetlerini öne çıkarmak, teknolojiyi doğru kullanmak, en az bir dili doğru ve verimli kullanabilmek ilkelerinden hareketle Yalova’da 4.5.6.7.8 ve 9.10 sınıflar arası DynEd afiş ve slogan yarışması düzenlendi.

Yarışmada başarılı olan öğrencilerin eserlerinden oluşturulan “DynEd 2019 Takvimi” İl DynEd Sorumlusu Bahar Akıncı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı’na ulaştırıldı. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er, yabancı dil eğitiminin önemine vurgu yaparak DynEd dil eğitim sisteminin öğrenciler için bulunmaz bir fırsat olduğu ve ayrıca bireysel yabancı dil öğreniminde oldukça etkili olduğunu belirtti. 2019 DynEd takvimini de inceleyen Er; yarışmada ödül alan tüm öğrencileri tebrik ettiğini söyledi.

Tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılı bir yıl geçirmelerini dileyerek, selamlarını iletti. İl DynEd Sorumlusu Bahar Akıncı DynEd 2019 Takvimi’ ni Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Safran’a da iletti. Takvimi inceleyen Safran;  Tüm öğrenci ve öğretmenlere selamlarını ileterek, başarılar diledi.

YORUM EKLE

banner137

banner138