Eğitim Bir-Sen 14.Türkiye Buluşması Ankara’da Yapıldı

Yalova Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Uğur Hakan TAN, Eğitim Bir-Sen '14'üncü Türkiye Buluşması'na katıldı.Eğitim-Bir-Sen '14'üncü Türkiye Buluşması' Ankara'da gerçekleştirildi. Buluşmaya Eğitim-Bir-Sen Yalova şube yönetim kurulu üyeleri ve ilçe temsilcileri ve kadın komisyonu üyeleri katıldı.

Eğitim Bir-Sen 14.Türkiye Buluşması Ankara’da Yapıldı

Eğitim gündemine ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı 46'ncı Başkanlar Kurulu toplantısında, önümüzdeki dönemde yapılması tasarlanan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunuldu. Başkanlar Kurulunda konuşan Eğitim-Bir-Sen Yalova Şube Başkanı TAN, 'Toplu sözleşme sürecinin eğitim çalışanlarına doğru şekilde anlatılması gerekiyor. Yanlış algı oluşturmak isteyenlere fırsat verilmemelidir. Memur için ne alırız değil, tüm hizmet kollarında yetkili sendika ve konfederasyon olan Memur-Sen'e ne kaybettiririz düşüncesinde olanların gerçek yüzlerinin kamu çalışanlarının görmesi için çalışmamızı hızlandırarak kamu çalışanlarının gerçeği görmesi için doğru bilgilerle süreci anlatmaya devam edeceğiz' dedi.

46. Başkanlar Kurulu toplantısında Sendikanın 27'inci yılında Türkiye geneli 433 bin 787 üyeye ulaşmasında Yalova Şubesinin göstermiş olduğu başarıdan dolayı Genel Başkan Ali Yalçın tarafından Şube adına Başkan TAN'a başarı plaketi verildi.

YORUM EKLE