Eğitim-Bir Sen’den Rektör Cebeci’ye Ziyaret

Yalova Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Suat Cebeci’yi ziyaret eden Eğitim-Bir Sen Yalova Şubesi Başkanı Uğur Hakan Tan ve Yönetim Kurulu üyeleri Rektör Cebeci’ye hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Eğitim-Bir Sen’den Rektör Cebeci’ye Ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde Yalova Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Suat Cebeci görevi devraldı. Göreve atanması dolayısıyla tebrikleri de kabul etmeye başlayan Cebeci’yi Eğitim-Bir Sen Yalova Şubesi Başkanı Uğur Hakan Tan ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaret ettiler. Rektör Cebeci’ye görevinde başarılar dileyen Tan, “Yalova Üniversitesi’nin kaybettiği zamanın telafi edilmesi lazım. Özellikle kampüs çalışmalarının bir an önce tamamlanması, yeni fakültelerin açılması ve öğretim kadrosunun güçlendirilmesi lazım. Bu sayede Yalova Üniversitesi’ni tercih edecek olan öğrenci sayısının da artacağını düşünüyoruz. Konum itibarı ile çok şanslı bir yerde bulunan Yalova Üniversitesi’nin hızla hedeflediği noktaya çıkması Yalova açısından da büyük bir önem taşıyor” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci ise konuklarına teşekkür ederek, Yalova Üniversitesinin özlenen yere ulaşması için elinden gelen tüm gayreti göstereceğini belirtti.

YORUM EKLE