Güzel Sanatlar Lisesi Resim Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin eserlerinden oluşan resim sergisinin açılışı, İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe tarafından yapıldı.

Güzel Sanatlar Lisesi Resim Sergisi Sanatseverlerle Buluştu

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü öğrencilerinin alan öğretmenleri rehberliğinde hazırlamış olduğu ve açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe tarafından yapılan 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı I. Dönem Sonu Resim Sergisi Kent Müzesinde sanatseverlerle buluştu.

9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin dönem boyunca yapmış oldukları kara kalem, yağlı boya ve akrilik boya çalışmalarının yer aldığı sergi 17-18-19 Ocak tarihlerinde açık olacak.

Akmeşe: "Emeği Geçenlere Teşekkür Ederiz"

Açılış sonrası sergiyi gezerek eserleri tek tek inceleyen Müdürümüz Akmeşe, öğretmen ve öğrencilerden eserleri hakkında bilgi aldı. Öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik eden Akmeşe, serginin gerçekleşmesinde emeği olan yöneticilere de teşekkür etti.

Müzik Bölümü Öğrencileri "Türk Sanat Müziği Konseri" İle Sanatseverlerle Buluşuyor

Yalova Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü öğrencileri de Müzik Öğretmeni Cemil Yakut yönetiminde 17 Ocak 2023 Salı günü saat 19.30'da Raif Dinçkök Kültür Merkezinde Türk Sanat Müziği Konseri verecek. İki bölümden oluşacak konserde öğrencilerin dönem boyunca çalışmış oldukları Türk Sanat Müziğine ait güzide eserlere yer verilecek.

RECEP CAN

YORUM EKLE