Minik öğrencilere TEMA yeşil yaprağı

Bir süre önce Tema Vakfı Yalova İl Temsilciliğine gelerek Tema Gönüllüsü olmak için form dolduran Atatürk Ortaokulu öğrencilerine gönüllü kartları ve rozetleri verildi.

Minik öğrencilere TEMA yeşil yaprağı
Tema İl Temsilcisi Faruk Tezcan “Tema gönüllüsü olan kardeşlerimizi kutluyorum. Tema Yeşil Yaprak rozetlerini takarak önemli bir sorumluluk aldıklarının bilincindeler. Kendilerini yönlendiren öğretmenlerine de ayrıca teşekkür ediyorum. Bu grubun müracaatından sonra müracaat eden öğrencilerimize de önümüzdeki günlerde gönüllü kartlarını ve rozetlerini ulaştıracağız. Son günlerde TEMA Vakfına karşı gösterilen ilgiden memnunuz.

Toplumda çevre bilincinin gelişmesi, çevreye karşı daha duyarlı bireylerin sayısının artması sevinilecek bir durumdur. TEMA Vakfı kamu yararına çalışan bir vakıftır. Çevreye karşı sorumsuzca davranan kişileri ve kurumları dışlamak yerine onları kazanmak ve çevre dostu duyarlı bireyler yapmak en önemli görevlerimizden biridir. Sürdürülebilir sağlıklı bir çevrede yaşamak hepimizin hakkıdır, her birey  bu hakkına sahip çıkmalı ve savunmalıdır” dedi.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138