Son Başvuru Tarihi: 23 Kasım 2018

Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen DynEd slogan ve afiş yarışması için başvuru süresi 23 Kasım 2018 Cuma günü sona erecek.

Son Başvuru Tarihi: 23 Kasım 2018

15 Ekim 2018 tarihinde başlayan DynEd slogan ve afiş yarışması başvurularında son güne az bir süre kala Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü de bir açıklama yaparak yarışmaya katılacak öğrencileri acele etmeleri yönünde uyardı. Son başvuru süresinin 23 Kasım 2018 Cuma günü olduğunun hatırlatıldığı açıklamada, “Bilindiği üzere DynEd Dil Eğitim Sistemi; yabancı dil eğitiminde okullarda İngilizce öğretimi başarısına katkı sağlamayı, Her öğrencinin sınıf ortamı dışında da İngilizce konuşma, dinleme ve anlama fırsatı oluşturabilmesini, öğrencilerin dil gelişimlerindeki ilerlemelerini ve eksikliklerini kendi kendilerine görmelerini sağlamayı, öğrencilerin yabancı dil başarı ortalamalarının gelişimini izlemeye ve yabancı dil öğrenme ve kullanma verimini artırmaya yardımcı olmasını, öğretmenlere, sınıf içi ve sınıf dışında da İngilizce öğretiminde kullanabilecekleri güncel, aktif ve teşvik edici materyaller sağlamayı, yabancı dil eğitiminde veli, öğrenci, öğretmen ve okul idarelerine bilgilendirme ve yardımcı kaynak kazandırmayı hedeflemektedir. Müdürlüğümüz bağlı ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okullarında DynEd İngilizce dil öğrenme sisteminin etkili ve verimli kullanımının sağlamak, bilinirlik düzeyini arttırmak ve tüm okullarımızdaki öğrencilerin akıllarında kalabilmesi için güncel slogan ve afişler üretilmesi amaçlanmıştır. İl genelindeki tüm resmi ilkokul 4 sınıf, ortaokullar (5, 6, 7, 8) ve liselerin 9, 10. sınıf öğrencileri yarışmaya katılabilecektir. Yarışmanın son başvuru süresi ise 23 Kasım 2018 Cuma günüdür” denildi.
Yarışmayı kazananların ödülleri hakkında da bilgiye yer verildi. 2 kategori de gerçekleştirilecek olan yarışmada 1. Olan öğrenciye 500 TL ve Başarı Paketi, 2. Olan öğrenciye 300 TL ve Başarı Paketi, 3. Olan öğrenciye ise 200 TL ve Başarı Paketi verilecek.

YORUM EKLE