Uzmanlar Koleji Ve Mutlu Çocuk Aynı Çatı Altında

Özel Uzmanlar Koleji ve Özel Mutlu Çocuk Anaokulunun buluşması, ilimizde eğitim sektöründe yükselen bir değer olarak yerini alıyor.

Uzmanlar Koleji Ve Mutlu Çocuk Aynı Çatı Altında

İlimizin önde gelen iki eğitim kurumunun isimleri artık aynı çatı altında. Özel Uzmanlar Koleji ve Özel Mutlu Çocuk Anaokulunun buluşması, ilimizde eğitim sektöründe yükselen bir değer olarak yerini alıyor. Özel Yalova Uzmanlar Koleji Kurucu Temsilcisi Ali Özbağcı, “Okulumuz, 2018 Yılında, Eğitime gönül vermiş,İlimizde birçok genci ülkemizin en iyi üniversitelerine gururla göndermiş eğitim sevdalısı öğretmenler tarafından kurulmuştur. Öğrenciyi, eğitim ve öğretimi, akademik olduğu kadar milli ve manevi değerlerinin farkında olan bireyler olarak geleceğe hazırlamayı kendimize ilke edinmiş bir kurumuz. Çıktığımız bu yolda biliyoruz ki bu temel çok daha küçük yaşlarda atılıyor. Tam da bu noktada ilimizin en çocuk ve eğitim odaklı kurumu Özel Yalova Mutlu Çocuk Anaokulu’ nu da bünyemize alarak, hep birlikte ülkemiz için geleceğe silinmez izler bırakacağımıza inanıyoruz” dedi.

‘Tek çatı altında büyük başarılara imza atacağız’

Özel Yalova Mutlu Çocuk Anaokulu Kurucusu Zeynep Dümdüz Devrimsel, “2010 yılında ‘Okul Öncesi Eğitim Geleceği Kazanmaktır, diyerek çıktığımız bu yolda, bugün aynı ilkelerle yürümekten, yüreği eğitim aşkı ile atan meslektaşlarımın kurucusu olduğu bu kuruma okulumuzu teslim ederken, her iki kurumun da bundan sonrasında tek bir çatı altında daha da büyük başarılara imza atacağına olan inancım ve güvenim sonsuzdur”şeklinde konuştu. Kurucu temsilciliği görevini AliÖzbağcı’ya devreden Zeynep Dümdüz Devrimsel, eğitim öğretim sürecindeki işbirliklerinin devam edeceğini ilettiler.

YORUM EKLE

banner137

banner138