Yalova Anadolu Lisesi’nde Gençlik Haftası kutlaması

15-21 Mayıs tarihleri arasında kutlanan ‘Gençlik Haftası’nda Yalova Anadolu Lisesi’nde çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Yalova Anadolu Lisesi’nde Gençlik Haftası kutlaması
Dün başlayan ve 23 Mayıs’ta Geleneksel Gençlik Şöleni ile sona erecek olan kutlamalarla ilgili bilgi veren Yalova Anadolu Lisesi Müdürü Rıdvan Acar, “Okulumuz tarafından düzenlenen Gençlik Haftası kutlamaları çerçevesinde okulumuzda birçok sportif ve kültürel etkinlik düzenlenecek. 17 Mayıs Cuma günü okul bahçesinde yapılacak tören, Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ile başlayacak. Gençliğin Ata’ya cevabı, gençlik adına konuşmaların yapılması ve günün anlam ve önemine ilişkin konuşmanın ardından tören sona erecek.

21 Mayıs Salı günü okulumuzda Atatürk ve Gençlik konulu resim sergisi açılışı gerçekleştirilecek ve Atatürk çiçeği temalı ebru çalışması yer alacak. Etkinlikler kapsamında ayrıca 22 Mayıs Çarşamba günü okulumuz Selçuk Ergin Spor Salonu’nda Türk Halk Müziği konseri yer alacak. Gençlik Haftası kutlamaları 23 Mayıs Perşembe günü okulumuz bahçesinde gerçekleştirilecek olan Geleneksel Gençlik Şöleni ile sona erecek” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138