Albini Bebe Dünyası Yalova’da

Yalova’da bebek giyiminde A’dan Z’ye hizmet sunan Albimini Bebe Dünyası, açılışa özel fiyatlarıyla Şehit Ömer Faydalı Caddesi’nde hizmete girdi.

Albini Bebe Dünyası Yalova’da
Yeni doğan bir bebeğin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürünlere sahip olan Albimini açılışa özel indirimler sunuyor. Puset, beşik, mama sandalyesi, yürüteç, park yatak, bebek bakım çantası, bisiklet ve bebek giyimi ve daha birçok  ürünle Yalovalı ebeveynlere alış veriş imkanı sunan Albimini Bebe Dünyası’nda Kanz, Babyhome ve Bibaby gibi tanınmış markaların ürünleri satışa sunuluyor.

Antialerjik ve organik ürünler satan Albimini Bebe Dünyasında,  pusetler açılışa özel 495 Lira ve  225 Lira gibi uygun fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Albimini Bebe Dünyası’nda; çocuk sepetleri 135, yürüteç 75, 16 jant bisiklet 125, 20 jant bisiklet 135 Lira’dan başlayan fiyatlarla müşterilerini bekliyor. Bebek oda takımlarında da açılışa özel indirimler uygulayan Albimini Babyhome oda takımı 1,350 Lira’dan 990 Lira’ya indirilirken, tamamen MDF kaplamalı bebek odası takımı da açılışa özel 1,650 Liralık fiyatıyla Yalovalı müşterilere sunuluyor.

YORUM EKLE

banner137

banner138