Beyaz Gelincik Danışmanlık Yalovalıların hizmetinde

Yalova eski Sosyal Hizmetler İl Müdürü Serap Şenocak, emekliliğin ardından açtığı Beyaz Gelincik Danışmanlık ofisi ile Yalovalılara hizmet sunacak.

Beyaz Gelincik Danışmanlık Yalovalıların hizmetinde
Serap Şenocak, otuz yıllık mesleki tecrübesiyle aile ve çift terapisi branşında profesyonel hizmet verecek olan Beyaz Gelincik Danışmanlık Ofisi’ni Huzur Sokak M. Şükrü Kara Apartmanı No 5 Kat 3 adresinde hizmete sundu.

Şenocak açılışta yaptığı konuşmada;  “13 yıldır hizmetinizde olmaktan büyük mutluluk duyduğumu mesleki bilgi ve tecrübelerime şahsi çabalarımla maddi manevi fedakarlıklarla ilaveler yaparak sizlere daha profesyonel, daha kaliteli, daha doğru bir danışman/rehber olma şevkimi hiç kaybetmediğimi ifade etmek isterim. Engelliler Haftası ve hemen ardından devam eden bir Aile Haftası’nı daha arkamızda bıraktık. Aile Haftası’nın bu son gününde aynı zamanda lisanslı, sertifikalı Aile-Çift Terapisti olarak Danışanlara Psikolojik destek sağlamak, engellilerin bakım ve pek çok konudaki sorularım cevaplamak, birey ve ailelerin sorunlarını çözmek amacıyla ‘1 Hayat İrtibat Bürosu’nu, yani ‘Beyaz Gelincik Danışmanlık’ ofisini size armağan ediyorum. Çok küçük yaşlarda belirlenen üstümüze giymek istediğimiz elbisenin, sizlerin teveccühü ile tam üstünüze oturduğunu hissedince çıkaramıyorsunuz. Birey ve ailelerin kendilerinden veya çevrelerinden kaynaklanan sebeplerle kendi kendilerine çözüm bulmakta yetersiz kaldıkları sorunlarla başa çıkabilmelerini sağlamakla ilgili otuz küsur senelik elbisemin hala içindeyim.www.beyazgelincikdanismanlik.com internet sitesinden, serap@beyazgelincikdanismanlik.com mail adresinden, serap@lhayat.com kurumsal mail adresinden, ve 0 507 785 19 00 numaralı telefondan bana günün her saati ulaşabilirsiniz. Sorumlu Müdürlüğünü yürüttüğüm 1 Hayat Özel Yalova Butik Bakım Merkezi’nde güler yüzlü profesyonel ekibi ile yatılı bakım hizmeti verdiğimiz Depresif  Bozukluklar, Duygu Durum Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Psikotik Bozukluklar, Paranoya, Şizofreni, Bunama (Demans), Alzheimer, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Mental Retardasyon, Down Sendromu tamlı ruhsal ve zihinsel engellilerimize, psikolojik destek programları, gelişimsel, eğitsel destek programlan, sosyal uyum ve kişisel idare programlan, bağımsız yaşama geçiş programlan, toplumla çalışma programlan uyguluyoruz. Hepsi tıpkı sizin, benim gibi insanlardı. Ne ya da neler oldu? Ne yaşadılar, hissettiler? Nasıl bu hale geldiler? Ya bakım hizmetimiz kapsamında olmayanlar, ihtiyacı olup da dışarıda kalanlar? Benim amacım hala ulaşamadığım, hayatlarına dokunamadıklarındır. Hayata 10-0 mağlup başlayanların, tam bir iyilik, sağlık içinde olanlarla berabere getirmektir. Kendi kendine yetebilir kendileriyle ve çevreleriyle mutlu, barışık hale getirmektir. Hatta bir adım ötesi, önlerine geçirebilmek, başkalarına yararlı yani galip hale getirmektir. Bu da ancak sizlerin istemesiyle olur. Değişime kendinizden başlayın, siz istedikçe değişecek, siz değiştikçe çevrenizdeki her şeyin, herkesin değiştiğini göreceksiniz. Bir kez olsun kendiniz için bir şey yapın. Daima yanınızdayım. Doğal ve kendiliğinden çoğalan, koparıldığında değil doğal ortamında üstelik kendiliğinden oluşan, tomurcuğundan ilk çıktığındaki kadar beyaz olan gelincikler gibi olun. Bana özgürlüğü, bana aşkı, bana coşkuyu, bana bayrağımı çağrıştıran gelincikler gibi” diye konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138