“Etiket İçin Değil, Hizmet İçin Adayım”

Harita Mühendisi Burçin Tangürek, YTSO seçimlerinde 12. Meslek Grubundan oda meclisine aday olduğunu dile getirdi. Tangürek, “Etiket için değil hizmet için adayım” dedi.

“Etiket İçin Değil, Hizmet İçin Adayım”

YTSO seçimleri 12 Nisan 2018 Perşembe Günü Yalova Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Seçimde meclis adayı olduğunu açıklayan bir isim de harita mühendisi Burçin Tangürek oldu. Beyaz listeden seçime giren Tangürek hizmet amacıyla mecliste olmak istediğinin altını çizdi. Tangürek yayınladığı mesajda şu sözlere yer verdi, “Yalova’da çalışan ve odamıza kayıtlı mimar ve mühendislerden oluşan 12.Meslek komitesinden oda meclisimize adayız. Seçime ekip olarak iyi hazırlandık. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’ne etiket için değil, hizmet için adayız. Tüm akademik odaların, hemşerilerimin ve meslektaşlarımın YTSO’da ki sesi olmak için adayız.

Demokratik, özgür ve seviyeli bir hizmet yarışı olarak geçmesi en büyük temennimdir. Yalova Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı tüm meslektaşlarımı, 12 Nisan 2018 Perşembe günü saat 09:00-17:00  arası Yalova Lisesi kapalı spor salonunda Beyaz Liste’ye oy vermeye davet ediyorum. Ayrıca yanımızda olduğunu ifade eden veya olamayan tüm meslektaşlarıma şimdiden çok teşekkür ediyorum”

YORUM EKLE