Kadın Girişimcilerden Müdür Karahan’a ziyaret

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu, destek verdiği mikro kredi uygulamaları ile ilgili ziyaretlerini sürdürüyor.

Kadın Girişimcilerden Müdür Karahan’a ziyaret
Kadın Girişimciler Kurulu  Başkanı Süheyla Uzuneser ve üyeler bu kapsamda İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Selim Karahan’ı makamında ziyaret etti.

Kadın Girişimciler Kurulu olarak Yalova merkez ve köylerde verilen desteklerle iş sahibi olan girişimcileri ziyaret ederek, onlara moral ve motivasyon sağlamayı  ve yapılan çalışmaları yerinde inceleme fırsatı bulduklarını belirten Kurul Başkanı Süheyla Uzuneser, “Sayın İl Müdürümüz Selim Karahan’ı ziyaret ederek, mikro kredi  verdiğimiz kadınlarımızın sorunlarını iletme fırsatı bulduk. Kendisiyle pek çok projede çalışma noktasında fikir birliğine vardık. İlimizde gerçekleştirilen Tarım ve Hayvancılık desteklerini konuştuk. İlimizdeki tarım ve hayvancılık destekleri konusunda konuşma imkanı bulduk. Çiçek sabun projemizle ilgili yapılan çalışmalardan kendisine küçük bir örnek sunarak, projeyle ilgili bilgi verdik” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138