Kadın Girişimcilerden “Tarafsızlık” Mesajı

12 Nisan 2018 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan YTSO seçimi öncesinde bir açıklama yapan YTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu, seçimlerde tarafsız olduklarını dile getirdiler.

Kadın Girişimcilerden “Tarafsızlık” Mesajı

YTSO Kadın Girişimciler Kurulu bir açıklama yaparak, 12 Nisan 2018 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan seçimlerde gruplarından meclise girebilmek için yarışacak olan üyelere başarılar dilediler. YTSO Kadın Girişimciler Kurulu olarak seçimde tamamen tarafsız bir çizgide yer aldıklarını belirten kurul yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi, “YTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu olarak önümüzdeki günlerde yapılacak olan Ticaret Odası seçimlerinde tarafsız olduğumuzu belirtir, farklı gruplardan seçime giren tüm arkadaşlarımıza başarılar dileriz” dediler.
YTSO seçimleri 12 Nisan 2018 Perşembe günü Yalova Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek ve gruplardan seçilen isimler YTSO meclisini oluşturacaklar. 1 hafta sonra odada toplanacak olan meclis üyeleri ise yapılacak 2. Bir seçimle odanın yeni başkanı ve yönetimini belirleyecekler.

YORUM EKLE