Kasabın yüzünü piknikçi güldürdü

Yaz sezonuna hızlı bir giriş yaptığımız şu günlerde, mangal sezonunu açan piknikçiler Yalovalı kasapların yüzünü güldürüyor.

Kasabın yüzünü piknikçi güldürdü
Hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte özellikle hafta sonları piknikçilerin alışverişiyle birlikte satışlarının hız kazandığını belirten Yalova Boz-et 77 İşletme sahibi Murat Bozkurt, satışlardan memnun olduklarını söyledi.

Piknik sezonunun başlamasıyla birlikte özellikle mangala yönelik ürünlerin satışının da hız kazandığını belirten Boz-Et 77 işletme sahibi Bozkurt, “Satışlarımız güzel, sezon başladı. Özellikle hafta sonları satış grafiğimiz yükselişe geçiyor. Kış sezonu boyunca durgun giden satışlarımıza sıcaklıkların yükselmesi adeta doping etkisi yaptı. İşletmemizde mangallık ürünlerden kasap köfte, kaşarlı köfte gibi köfte çeşitleri başta olmak üzere, adana, urfa, kuzu pirzola, biftek gibi ürünler en çok rağbet gören çeşitlerimizin başında geliyor. Mangal çeşitlerinden köfte çeşitleri, urfa, adana kebapların kilosu 20 TL, biftek ve antrikotun kilosu 28 Lira, pirzolanın kilosu ise 32 Lira’dan satışa sunuluyor” dedi.

YORUM EKLE

banner137

banner138