Köz Izgara hizmete girdi

Kent merkezinde Uğur Mumcu İş Merkezi altında hizmete giren Köz Izgara’nın açılışını AKP Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, AKP İl Başkanı Mustafa Pehlivan ve Ali Demirhan birlikte yaptı.

Köz Izgara hizmete girdi
Köz Kebap’ın ikinci şubesi olarak hizmete giren Köz Izgara’nın işletmecileri baba oğul Mehmet Sıddık Sarı ve Ercan Sarı, 7 kişinin istihdam edildiği işletmenin ilk şubesiyle 1985’ten bu yana Yalovalılara kaliteyi sunduklarını ifade ederek, ızgara ve zeytinyağlıda bol çeşitleri ile Köz Izgara’nın adından söz ettireceğini dile getirdi.

Zeytin yarışmalarının şampiyon aşçısı Köz Izgara’da

Köz Izgara’da 28 yaşında olmasına karşın Orhangazi ve İznik’te bilinen Zeytin Festivali zeytinyağlı yemek yarışmalarında 3 kez birincilik alan Ümit Özer de çalışıyor. Özer, baba mesleğini devam ettirdiğini belirterek, “28 yaşındayım. Aşçıların elinde yetiştik, baka baka öğrene öğrene bu duruma geldik. Babam Hasan Özer ustamdır. Zeytin yarışmalarında 3 sene birinciliğim var. Geçtiğimiz yıl 3.birinciliğimi kazandım. Etli yemekler, ızgara çeşitleri, zeytinyağlılar dallarında yarıştık ve aynı zamanda en genç aşçı ödülü aldım. Burada da spesiyal ürünler düşünüyoruz ama insanların taleplerine göre yapabiliriz” dedi. 

YORUM EKLE

banner137

banner138