Şenol Kantincilerin Sorunlarını Anlattı

Yalova Bakkallar Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Sertan Şenol ve Okul Kantin işletmecileri Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’yi makamında ziyaret ederek kantinci esnaflarının yaşadığı sorunları anlattılar.

Şenol Kantincilerin Sorunlarını Anlattı

Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Yalova Bakkallar Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Sertan Şenol ve Okul Kantin işletmecilerini makamında ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Akmeşe okullar ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında konuklarına bilgiler verdi. Akmeşe’ye görevinde başarılar dileyen Yalova Bakkallar Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Sertan Şenol ise gerek oda çalışmaları ve gerekse okullarda kantin işletmeciliği yapan esnafların sorunları ile ilgili bilgiler aktardı. Kantinci esnafının da enflasyon ve sürekli artan fiyatlardan dolayı ciddi sorunlar yaşadığını dile getiren Şenol bu anlamda Akmeşe ile istişarelerde de bulundu.
Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’nin kendilerine çok sıcak davrandığını ifade eden Yalova Bakkallar Büfeciler ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Başkanı Sertan Şenol, “Yalova Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe’yi kantinci esnafımızla birlikte makamında ziyaret ettik. Kendisine yeni görevinde başarılar diledik. Kantinci esnaflarımızın okullarda yaşadıkları sorunlar konusunda da kendisine bilgiler aktardık. Kendisi sorunlarla yakından ilgilenerek bizlerle istişarelerde bulundu. Her zaman kantinci esnafımıza destek vereceklerini dile getirdi” dedi.

YORUM EKLE