Yalovalı Kadın Girişimcilerden Orhangazili işkadınlarına destek

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Süheyla Uzuneser ve beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu panele katıldı.

Yalovalı Kadın Girişimcilerden Orhangazili işkadınlarına destek
Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen panelde yılın kadın girişimcisi Nurcan Özdemir girişimcilik öyküsünü katılımcılarla paylaştı. Yeni bir kurul olan Orhangazi TSO Kadın Girişimciler Kurulu’na destek vermek amacıyla panele katıldıklarını dile getiren YTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Süheyla Uzuneser, “Değişik şehir ve merkezlerdeki Kadın Girişimciler Kurulu üyeleriyle irtibat halinde olmayı önemsiyoruz. Zaman zaman üyelerimiz ve yönetim kurulumuzla birlikte görüş alışverişinde bulunmak ve destek olmak amaçlı organizasyonlarla diğer şehirlerdeki arkadaşlarımıza ziyaretlerde bulunuyoruz.

Orhangazi Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu panele de bu amaçla katılım gösterdik, tecrübelerimizi onlarla paylaşma imkanı bulduk. Panelde girişimcilik öyküsünü anlatan Özdilek Alışveriş Merkezleri’nin yönetim kurulu başkanı işadamı Hüseyin Özdilek’in öyküsünü ve tecrübelerini de dinleme fırsatı bulduk. Ayrıca yılın kadın girişimcisi Nurcan Özdemir de girişimcilik öyküsünü paylaştı. Ayrıca Nurcan Hanım ve Hüseyin Bey’i de Y
alova’ya davet ettik, kendilerini burada da dinleme olanağı bulacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138