Yetkili acenteden yatlara tam hizmet

Yalova’da bulunan yetkili iki yat acentesinden birisi olan Kaptan Gemi ve Yat Acenteliği, Yalova’ya gelen deniz vasıtalarına tam yetkili hizmet vermeyi sürdürüyor.

Yetkili acenteden yatlara tam hizmet
Liman Başkanlığı’na bağlı yetkili yat acentesi işletmecisi Emekli Kaptan Ali Özakkaş, acente olarak Yalova’ya gelen yat ve her türlü deniz vasıtalarının ihtiyaçlarını karşılayarak misafirlerden talep gelmesi halinde turistik gezi de düzenlediklerini söyledi.

Acente olarak yatların ihtiyacı olan her türlü evrakı temin ettiklerini ve limana gelen su araçlarının resmi ve her türlü ihtiyaçlarını takip ederek karşıladıklarını belirten Emekli Kaptan Ali Özakkaş, “Acentelerin her türlü ihtiyacının karşılanması amacıyla kurulmuş bir firmayız. Yalova’ya gelen deniz taşıtlarının liman başkanlığıyla ilgili resmi evraklarını takip etmek, harçlarını yatırmak,  gerekli bildirimleri yapmak, talepleri doğrultusunda gıda ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak, gerektiğinde turistik gezi düzenlemek gibi hizmetleri sunuyoruz” diyerek bilgilendirmede bulundu.

Yalova’ya gelen deniz taşıtlarına acentelik hizmeti vermenin yanı sıra, denizle ilgili her türlü ihtiyaç maddesi ve hediyelik eşyayı da meraklıları ve ihtiyaç sahipleri için satışa sunduklarını belirten emekli kaptan Özakkaş, ”Firma olarak çeşitli şekil ve ebatlarda hediyelik gemi maketleri,  pusulalar, anahtarlık çeşitleri, can yeleği, can simidi gibi malzemelerin satışını da gerçekleştiriyoruz”  diye konuştu.

YORUM EKLE

banner137

banner138