YTSO, Meclis ve Komiteler Toplantısı Yapıldı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Mart ayı olağan meclis toplantısı ve Müşterek Meclis Komiteleri Toplantısı, Meclis Başkanı Muğlim Bağatar Başkanlığında, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri ile Komite Başkanları ve üyelerinin katılımıyla 22 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirildi.

YTSO, Meclis ve Komiteler Toplantısı Yapıldı

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Muğlim Bağatar, “Değerli Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Üyeleri, Komite Başkanları ve üyeleri meclis ve müşterek meslek komiteleri. Toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor ve toplantımızı açıyorum. Diğer yandan önümüzdeki hafta yapılacak olan yerel seçimlerin şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Toplantı’da Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan’ın Yönetim Kurulu faaliyetleri hakkında bilgi vermesinin ardından gündem maddelerinin görüşülmesi sonrasında toplantı son buldu.

YORUM EKLE

banner137

banner138