YTSO’ya Beyaz Bir Sayfa Açacağız

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan ve Meclis Başkanı Cemil Demiryürek yaklaşan oda seçimleri öncesi basın açıklaması yaptılar.

YTSO’ya Beyaz Bir Sayfa Açacağız

12 Nisan Perşembe günü Yalova Lisesi Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan Yalova Ticaret ve sanayi Odası organ seçimleri öncesi tüm meslek komitelerinde adaylar hummalı bir çalışma içerisinde. Yaklaşık 5 yıldır yönetim kurulu Başkanı olarak görev yapan Tahsin Becan seçimlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Oda meclis seçimlerine giren ve seçilmek için yarışan tüm aday arkadaşlarıma öncelikle başarılar diliyorum. 5 yıldır oda başkanlığı görevini sürdürmekteyim. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı üyesine daha ulaşabilir daha şeffaf duruma getirmek için bu dönemde arkadaşlarımızla beraber çalıştık. Şimdi yepyeni listelerle tekrar Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nda bulunmak için üyelerimizin karşısındayız. Her meslek kolunda başarılı, güvenilir, ülkesini ve ilini seven iş adamı ve iş kadını arkadaşlarımızla yeni BEYAZ bir sayfa açmak istiyoruz. 5 yıl boyunca yaklaşık 2 bin üye iş yeri ziyaretinde bulunduk. Yeni dönemde bu ziyaretlerimizi daha planlı ve programlı olarak daha da geliştireceğiz. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın yıllardır çözülemeyen oda hizmet binası konusunda önemli bir adım atarak Yalova’ya ve üyelerimize yakışan yeni bir hizmet binasını ortaya çıkardık. İç detaylarını da yeni dönemde en kısa zamanda bitirerek üyelerimizin hizmetine sunacağız. Yeni yönetim kadroları ve ilk günkü heyecanımızla üyelerimizin desteğini de alarak daha aktif rol alan bir Oda yönetimi için göreve talibiz” dedi.

Meclis Başkanı Cemil Demiryürek ise açıklamasında, “5 yıldır meclis başkanlığı görevini yönetim kadroları ile uyumlu bir şekilde sürdürüyoruz. Yenilenmenin ve değişimin verdiği heyecanla, hepsi birbirinden değerli iş adamları ile tekrar oda kadrolarında olmak için adayız. BEYAZ listeler ile üyelerimizden destek bekliyoruz. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın vizyonuna ve misyonuna yakışan yeni bir yönetim ile daha üst seviyelere taşıyacağımıza olan inancımız tam. TOBB tarafından örnek teşkil eden hizmetlerimize yeni dönemde de yenilerini ekleyerek diğer odaların takip ettiği bir oda olmaya devam edeceğiz. Üyelerimizin tüm meslek komitelerinde BEYAZ listelere desteğini bekliyor ve seçim yarışına giren tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE