banner149

Avrupa’dan gelen 2. ödül

Geçtiğimiz yıl Romanya’da 6. gerçekleşen Uluslararası Dan Spataru Festivali’nde Türkiye’yi temsil ederek 2’ncilik derecesi kazanan Yalova’nın başarılı sanatçısı Hakhan’a Avrupa’dan ikinci ödül geldi.

 Avrupa’dan gelen 2. ödül

Bu yıl Romanya Bralia’da George Grigoriu Festivaline davet edilen ve yine Türkiye’yi temsil eden Hakhan bu festivalde de 25 ülke arasında En popüler Sanatçı ödülünü alarak Türkiye’ye döndü.

TV programlarında sıkça boy gösteren ve ilimizde de yaptığı sahne çalışmaları ile başarısını kanıtlayan Hakhan’a Avrupa’dan ikinci ödül geldi. 25 ülkenin yarıştığı Romanya Bralia’da gerçekleşen George Grigoriu Festivalinde Türkiye’yi temsil eden Hakhan Avrupadan yine ödülle döndü. Ödül almaktan dolayı çok mutlu oldugunu belirten Hakhan, “Romanya’da katıldığım ikinci Uluslar arası organizasyon ve bu organizasyondan da Türkiye adına yarışıp ödülle dönmek onur verici bir duygu. Üstelik Romence seslendirdiğimiz eserle. Ülkem adına çok mutluyum. Uluslar arası bir yarışmada Türkiye’yi temsil ettim. 25 ülkenin arasında ‘En Popüler Sanatçı’ ödülünü elde ettik. Ekim ayı için Romanya’dan bir konser daveti de aldık. Romanya’da Türkçe şarkılardan oluşan bir repertuarla Ekim ayı içinde bir konser vereceğiz” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE

banner137

banner138