“Bana İstediğiniz Zaman Ulaşabilirsiniz”

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman eşi Dilek Salman ile Mevlid Kandili dolayısıyla vatandaşlar ve huzurevi sakinleriyle biraraya geldi. Salman burada yaşlılara, “Bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz” dedi.

“Bana İstediğiniz Zaman Ulaşabilirsiniz”

Mevlid Kandili dolayısıyla Yalova Belediyesinin organize ettiği Uğur Mumcu Kültür Merkezi önünde kandil simidi dağıtımına katılan Başkan Salman ve eşi Dilek Salman vatandaşların kandilini kutladı. Burada gerçekleşen etkinliğin ardından Paşakent Mahallesine geçen Başkan Salman ve eşi Dilek Salman, huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Ziyarette huzurevi sakinleriyle sohbet eden Başkan Salman ve eşi Dilek Salman, kurum yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Zaman ve fırsat buldukça huzurevini ziyaret ettiğini belirten Başkan Salman; “Öncelikle siz değerli büyüklerimizin Mevlid Kandilini en içten dileklerimle kutluyorum. Bu özel günlerde siz değerli büyüklerimizi ziyaret ederek sohbet etme imkanımız oluyor. Belediye Başkanınız olarak her geldiğimde beyan ettiğim gibi benden ve belediyemizden bir isteğiniz bir arzunuz olursa bunu dile getirmeniz bizim için yeterlidir. Benim telefonum 24 saat açık ve bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz” dedi.

YORUM EKLE